مجتمع فرهنگی و آموزشی پلکان؛ تحت نظارت آموزشی موسسه صنعت هسته‌ای کشور (مجموعه مدارس انرژی اتمی ایران)

پلکان چیست و چگونه پلکانی شویم

دبیرستان دوره اول پلکان با هدف بهره‌مندی از تجربیات آموزشی و پرورشی مدارس برتر ایران و به منظور هماهنگی با الگوهایِ برتر مدیریت مدارس، در سال 1395 با عقد تفاهم‌نامه‌ای تحت نظارت موسسه‌ی آموزشی و فرهنگی صنعت هسته‌ای کشور وابسته به سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران به منظور کسب عالی‌ترین مدارج علمی همراه با نهادینه کردن فضایل اخلاقی در دانش‌آموزان در محیطی سرشار از نشاط و شادابی و نیز سرآمدسازی کشور عزیزمان ایران در تربیت نیروی انسانی ماهر در مرکز استان مازندران آغاز به فعالیت نمونده است.

راجع به انرژی اتمی تهران چه می‌دانید؟

دبيرستان انرژي اتمي، وابسته به سازمان انرژي اتمي جمهوري اسلامي ايران در سال 1369 با هدف كسب ‏مدارج علمي همراه با نهادينه كردن فضايل اخلاقي در دانش‌آموزان در محيطي سرشار از آموزه‌هاي اخلاقي، ‏همراه با پتانسيل بالاي علمي و براي پيشبرد اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران تأسيس شد. ‏

ثبت‌نام ورودی دبیرستان دوره‌ی اول پلکان چگونه است؟

ورودی دبیرستان از پایه ی هفتم تحصیلی میباشد و دبیرستان در میان پایه ها جذب دانش آموز ندارد . دانش آموزان با گذراندن سیکل آزمون ورودی و سپس در صورت بدست آوردن نمره قبولی با گذراندن مصاحبه درسی و روانشناختی ، جواز ورود به پلکان را کسب میکنند .

باشگاه المپیاد پلکان چیست و چگونه می‌توان به عضویت آن درآمد؟

باشگاه المپیاد دبیرستان پلکان با هدف طراحی پلکانمه ویژه برای موفقیتِ دانش‌آموزانِ المپیادی با همکاری باشگاه المپیاددبیرستان انرژی اتمی ایران شروع به کار کرده است. در این باشگاه برای هر رشته به طور تخصصی پلکانمه ریزی شده و تعداد جلسات مورد نیاز المپیاد در طول هفته طراحی می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلاس ها و دوره ها به بخش باشگاه المپیاد در سایت مراجعه و یا با روابط عمومی مجتمع تماس حاصل بفرمایید .

دوره‌ها و مسابقات پژوهش و خلاقیت پلکان چیست؟

مجتمع پلکان همگام با مراکز آموزشی و دانشگاهی سراسر کشور و جهان اقدام به برگزاری دوره‌ها و مسابقات پژوهش و خلاقیت در مراکز خود کرده است. برای اگاهی از مسابقات و کلاس های پژوهش و خلاقیت به صفحه پژوهش در سایت مراجعه کنید و یا با روابط عمومی مجتمع تماس حاصل فرمایید

چگونه می‌توان در مسابقات پژوهش و خلاقیت پلکان شرکت کرد؟

دوره‌های کلاسی و مسابقات خلاقیت و پژوهش پلکان هر ساله برگزار می‌شود که اخبار و چارت زمانی آن از طریق درگاه‌های خبری پلکان (سایت، کانال، نرم‌افزار) اطلاع‌رسانی می‌شود.

از کجا می‌توان مجلات و کتاب‌های پلکان را تهیه کرد؟

برای تهیه‌ی محصولات پلکان می‌توانید به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه کرده و یا از طریق روابط‌عمومی مجتمع اقدام به تهیه محصولات نمایید.

اپلیکیشن موبایل پلکان به چه کاری می‌آید

مجتمع پلکان برای رفاه و آسایش خانواده‌ها اقدام به طراحی نرم‌افزار موبایل پلکان با هدف آسان نمودن ارتباط مدرسه و خانواده‌ها و دانش‌آموزان، دسترسی به نمرات دانش‌آموز، آرشیو اخبار مدرسه، آگاهی از حضور و غیاب دانش‌آموزان و ثبت ساعت مطالعه درسی برای پلکانمه‌ریزی دانش‌آموزان و دیگر امکانات رفاهی کرده است.


مجتمع فرهنگی و آموزشی پلکان
تحت نظارت موسسه صنعت هسته‌ای کشور
(مجموعه دبیرستان‌های انرژی اتمی ایران)